Ansatte 2017-12-19T14:30:23+00:00

Vi er spesialister i å skape samhandling mellom strategi, innhold, teknologi og organisasjon for å skape effekt/handling. Våre kjerneleveranser er bygget på tidsriktig teknologi, erfaringskompetanse og tilfredse kunder.

Morten Willumsen

Daglig leder

91 11 29 11   /   morten@bordingcognito.no

Pål Brun Haugen

Partner

99 10 71 00   /   pbh@bordingcognito.no

Wenche Leithe

Partner

99 10 61 00   /   wenche@bordingcognito.no

Bodil Nilssen

Teamleder – Permisjon

91 55 23 28   /   bodil@bordingcognito.no

Dag Rune Bekkemellem

Dialogrådgiver

96 50 31 00   /   dag.rune@bordingcognito.no

Jan Arvid Bjørnaas

Datamarshall

96 50 41 00   /   jan@bordingcognito.no

Jørgen Knarbo Akselsen

Designer

41 90 52 52  /   jorgen@cognito.no

Vi er spesialister, ikke generalister

Linn Marie Bergstrøm

Prosjektleder

47 62 14 41   /   linn.marie@bordingcognito.no

Leif Ketil Solberg

Designer

90 06 57 30   /   leif.ketil@bordingcognito.no

Geir Andreassen

Leder, teknologi

91 11 47 05   /   geir@bordingcognito.no

Petter Mikkelstrup

Datamarshall jr.

95 12 76 91   /   petter@bordingcognito.no

erik-odiin

Erik Odiin

Prosjektassistent

46 74 66 96   /   erik@bordingcognito.no

Dere er helt rå

– En kunde vi liker

Lise Lorenzen

Prosjektassistent

92 84 60 46   /   lise@bordingcognito.no

Catrine Nicolaisen

Prosjektassistent

95 99 20 94   /   catrine@bordingcognito.no

Guro Marie Iversen

Prosjektassistent

47 85 53 50   /   guro@bordingcognito.no

Laxmi Singh

Prosjektleder

96 51 32 44   /   laxmi@bordingcognito.no

Bli en av oss

Er du nøye, proaktiv, dyktig, bestemt, serviceinnstilt, ansvarlig, morsom og/eller løsningsorientert? Send gjerne noen ord om deg selv sammen med en CV til hei@bordingcognito.no.

For øyeblikket er det ingen åpne stillinger, men vi setter alltid pris på deg som mener du kan bidra.